Pripomienky ohladom novej inzercie

Otázky ohľadom správy fóra
om7ad
Dátum registrácie: Pi Apr 01, 2016 8:30 am
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pripomienky ohladom novej inzercie

Príspevokod užívateľa om7ad » Št Máj 12, 2016 9:45 pm

Súhlasím, Dušanova inzercia vyzerá neporovnateľne lepšie!

om7jn
Dátum registrácie: Ut Mar 22, 2016 8:55 pm
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa om7jn » Pi Máj 13, 2016 9:47 am

AAAAAno OM2adp na jednotku aj hviezdicku pridam, tak to je spravna forma inzercie a nie kostra fora prepisana na inzerciu. Odporucam davat inzeraty na stranku ADP .

om2adp
Dátum registrácie: Št Máj 12, 2016 7:16 am
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa om2adp » St Máj 18, 2016 5:32 pm

Na HAM inzercií je už pár inzerátov, občas tam nakuknite.
Linka na HAM inzerciu asi na stránke hamradio.sk nebude, aspoň ja som skeptický.

om1js
Dátum registrácie: Po Máj 30, 2016 10:09 pm
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa om1js » Ne Jún 05, 2016 9:14 am

Vôbec tomu nerozumiem,vrádte to na starý systém.Jano

OM1CI
Dátum registrácie: So Apr 02, 2016 11:05 am
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa OM1CI » Št Aug 25, 2016 9:41 am

Prosim Ta admin, umozni zmazat, editovat vlastne prispevky ..aj ked uz su napr. v archive.

Dakujem, jozef

OM8AIK
Dátum registrácie: Št Mar 17, 2016 10:08 am
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa OM8AIK » Št Aug 25, 2016 10:53 am

V archive je to z principu zakazane. Ak mate konkretnu poziadavku, napiste mi spravu.

OM1CI
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa OM1CI » Št Aug 25, 2016 11:36 am

sprav to tak nech si kazdy moze svoje spravy editovat a aj mazat, ci uz su aktivne, alebo v archive...prosim TA .

Jozef
Naposledy upravil/-a OM1CI v Št Aug 25, 2016 8:21 pm, upravené celkom 1 krát.

OM8AIK
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa OM8AIK » Št Aug 25, 2016 5:43 pm

Jozef, poprosím vyhnite sa obdobnym narážkam. Aspoň medzi radioamatermi nech ostáva zachovaná slušnosť.

Editovanie a mazanie v archíve je zakázané hlavne kvôli špekulantom, či dokonca až podvodníkom, ktorí potrebujú zmeniť informáciu, ktorú by si mohol nájsť ďalší nakupujúci/podvedený.

V individuálnych prípadoch stačí napísať súkromnú správu a ak to má opodstatnenie tak určite vyhovieť požiadavke.

OM1CI
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa OM1CI » Št Aug 25, 2016 8:21 pm

Ano, dakujem za vysvetlenie.
Jozef

Jozef
Dátum registrácie: Po Sep 19, 2016 11:53 pm
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Jozef » Ut Sep 20, 2016 2:51 pm

A dokedy sa to tu este bude testovat???????????????, ved uz ubehlo nielen par ale uz aj 3pary mesiacov a nic sa nevyriesilo... Ak sa mam vyjadrit ja, tak mam malo casu na studovanie novych veci, a radsej mam vsetko jednoduchsie. A vobec ... aky bol vlastne dovod zmeny???
Jozef/om5aw

OM1CI
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa OM1CI » St Sep 21, 2016 9:01 am

Znovu navrhujem,
inzercia na SZR stránke by mal byť soft, čo sprevádzkoval Dušan OM2ADP na svojej stránke .

!!! Nie toto diskusné fórum !!!
ak to ešte niekto nevidel tu je linka na inzerciu aká by mala byť:

http://www.depe.sk/bazar/index.php

Jozef OM1CI

OM1CI
Kontaktovať užívateľa:

Návrh

Príspevokod užívateľa OM1CI » St Sep 21, 2016 9:03 am

Znovu navrhujem,
inzercia na SZR stránke by mal byť soft, čo sprevádzkoval Dušan OM2ADP na svojej stránke .

!!! Nie toto diskusné fórum !!!
ak to ešte niekto nevidel tu je linka na inzerciu aká by mala byť:

http://www.depe.sk/bazar/index.php

Jozef OM1CI

EDIT OM8AIK: toto je jeden asi s piatich duplicitnych tem, ktore ste zalozili. Nespamujte inzerciu, zbytocne vytvarate administrativnu zataz, ak sa spamovanie bude opakovat, tak zvolim adekvatne opatrenia.

Jozef
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Jozef » St Sep 21, 2016 9:24 am

uplny suhlas.. tato veta patrila prispevku Jozefa_OM1CI, a nie adminovi, ktory tam vsunul svoj koment medzi riadky...
Naposledy upravil/-a Jozef v Št Sep 22, 2016 9:13 am, upravené celkom 1 krát.

OM8AIK
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa OM8AIK » St Sep 21, 2016 8:28 pm

Pani, nik vam predsa neprikazuje chodit sem a ani nezakazuje inzerovat inde. Ak pozadujete zmenu, tak to treba adresovat inde - na SZR. Mne, ako prevadzkovatelovi portalu, taketo rozhodnutia neprinalezia, nerozhodujem o tom a nezmenim to, rovnako ako nezmenim, ze prave vam sa sucastnty system nepaci, zatial co ostatni ho bez problemov pouzivaju.

To ze system bol navrhnuty na diskusiu a je prisposobeny tak, aby sa v nom dalo inzerovat je fakt. Vadi vam to? Je to v poriadku, chapem to, tiez sa mi na internete nepaci vela veci a tak ich bud ignorujem, alebo sa prisposobim.

Navrhujem tento pristup aplikovat rovnako, nakolko vase prispevky nie su konstruktivne a nic sa s nimi z mojej strany neviem urobit.
Duplicitný príspevok od OM1CI som presunul sem.

OM1CI
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa OM1CI » St Sep 21, 2016 9:13 pm

Je to škoda,
ja som chcel iba to aby sa zlepšila inzertná stránka SZR.
Vela rádioamatérov sa vyjadruje, že radšej dá inzerát do českej inz. rubríky, lebo buď sa v tejto nevyzná, nechce sa mu zložito preklikávať, alebo jednoducho tomuto nerozumie.
Musíte uznať že počet inzerátov tu rapídne klesol.
Ale máš pravdu, nikto nikomu neprikazuje aby sa sem vôbec pozrel, však načo aj...
Škoda že si nemôžem po sebe vymazať, upratať všetky príspevky, ktoré treba archivovať, lebo my rádioamatéri sme podľa vyjadrenia potencionálny "špekulanti, či dokonca až podvodníci " .
Jozef, OM1CI

PS. Prosím ak sa dá zmaž všetko odomňa, končím.

OM8AIK
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa OM8AIK » St Sep 21, 2016 10:07 pm

Jozef. Sú aj takí. Bohužiaľ. Však aj na pásme neraz natrafíme na falošného radioamatera a bohužiaľ aj radioamatera čo sa nevie správať.

Ale zopakujem to ešte posledny krát - nemám problém inzerciu zrušiť ak SZR povie, že sa bude používať iná. Túto službu som robil s dobrým úmyslom bez nároku na odmenu. Ak bude iná, ani ma to neurazí ani to nebudem mať nikomu za zlé.

Zajtra Vase inzeráty zarchivujem.

Jozef
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Jozef » Št Sep 22, 2016 8:53 am

Ja sice neviem , ako to funguje medzi om8aik a SZR, a moznostami prejst na iny typ alebo vratit stary, ale urcite viem, ze ked niekto dava populisticke vyhlasenia typu,, ked sa vam to nepaci, tak sem nechodte,, , tak u mna v tej chvili skoncil !!!! A aby pre info bolo jasne- takymito krokmi sa neprejavuje ustretovost v rieseni problemov ,,,, a je uplne jedno , ci niekto robi nieco za odmenu, alebo ho to skratka bavi...., Myslim si, ze podla reakcii niesom jediny, je zopar takych, ktori to aj ventiluju diskusiou, ale este ovela viac je takych, co len mavnu rukov, zanadavaju, a radsej idu na ine radioamaterske stranky do rubriky bazar . A to neratam kategoriu, co bola zvyknuta na stary system a ked vidia tuto divocinu tak sa aj boja otvorit jednotlive rubriky a nevedia si ani precitat tieto vsetky diskusie... To je naozaj jedno vsetkym zainteresovanym celkovy vyvoj prostredia pre beznych radioamaterov ?? Ved je nas kazdy den menej a novych nepribuda... tak preco sa takto musia veci komplikovat.. Jozef /OM5AW

OM8AIK
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa OM8AIK » Št Sep 22, 2016 10:38 am

Dobrý deň, Jozef.

Medzi SZR a mnou to funguje tak, že som radový člen.

Dôvodom prečo som napísal tu vetu je, že ani po X-tých vysvetleniach, že tu je to zlé adresované sú stále dookola opakované obdobné príspevky od rovnakých ľudí. To akoby ste robotníkovi s lopatou vytýkali že nesúhlasíte so stavbou nákupného centra vedľa vášho obydlia.

Ak sa SZR rozhodne že uprednostní iný systém, tak bude ten iný systém.

Starý systém sa nevráti, lebo...ale však si to prečítajte v mojich predošlých prispevkoch, písal som to už zopár krat. Opakujem sa tu stále dookola a vidím že je to zbytočné. Buď to nečítate alebo nechcete tomu porozumieť. Viac nemám čo k tomu dodať.

Jozef
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Jozef » Št Sep 22, 2016 11:26 am

Ako vidim ,, no way,, takze je asi lepsie ist ozaj inam , a tesit sa z toho , ze toto diskusne forum vyuziva dokopy mozno 10 ludi a tych dalsich mozno 1000... je tak znechutenych, ze radsej idu inam.....
P.S. A to SZR vobec necita a nereaguje??? Ved ako sa vyjadrujes, oni su ti jedini kompetentni...Je tu vobec niekto zo SZR? A to prikazalo a nariadilo szr tuto katastrofu??? len preto, aby sa akoze zabranilo podvodom??? Prepac, ale je to smiesne... Skoda ze si nezachytil pointu celej diskusie...a melies stale to iste ....
Moja otazka na zaciatku bola: kolko mesiacov este potrebuje SZR /ako sa vyjadril OM8AIK\ , na testovanie diskusneho fora??? Lebo uz preslo tri pary mesiacov..,, a stale sa obhajuje rovnaka veta... A kazdym dalsim mesiacom je viac ludi, ktori to mozno nedaju najavo, ale su proti...
Jozef/OM5AW

OM8AIK
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa OM8AIK » Št Sep 22, 2016 2:47 pm

Neviem o akom testovaní tu hovoríte.

Taktiež neviem z kade máte vôbec nejaké čísla ohľadom toho koľko ľudí písalo inzeráty predtým a teraz,. Keďže žiadna štatistika z predchádzajúceho systému neexistuje.

Či inzeráty čítajú nejaký funkcionári netuším.

om2adp
Dátum registrácie: Št Máj 12, 2016 7:16 am
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa om2adp » Št Sep 22, 2016 5:24 pm

Michal, hovorí sa o tomto, citujem Ťa:
"Preto necham sucastny system bezat dalej este nejaku dobu (mesiace), kym si ludia zvyknu na tuto zmenu a ak bude potom spatna vazba negativna a ak sa najde clovek, ktory je ochotny sa dlhodobo starat o inzerciu, tak po schvaleni od SZR nemam problem mu odovzdat tuto starostlivost."
Úplne Tvoju pozíciu chápem, narobil si sa na prerobení phpBB, namiesto vďaky prichádza iba tá negatívna spätná väzba. Čo ale vôbec nechápem, je (ne)stanovisko SZR, ktoré vlastne svojou web stránkou inzerciu zastrešuje.
Ozaj toto fórum nečítajú, alebo si povedali, že ono sa to po čase utrasie, zvyknú si, veď zvyknúť sa dá na všetko? Lebo inak si túto polohu "skapatého brúka" vysvetliť neviem...
Pritom stačí tak málo, dať na úvodnú stránku hamradio.sk druhú linku na inzerciu. (To, že sa tam tá linka neobjaví, som predpovedal už dávnejšie. O tom, či tá linka tam bude, alebo nie, je však plne v právomoci admina stránky a nikto iný mu do toho nemá čo kafrať.). Lebo ak táto linka na stránke webu SZR nebude, nikdy sa žiadna iná inzercia nepresadí. Je to jednoducho zvykmi rádioamatérov, ktorí si kliknú na hamradio.sk, tam na linku Inzercia. Mnohí si pozrú s ťažkosťami zložku Predám alebo Kúpim a idú od toho. 9 z 10 hamov o inej inzercií nevedia....
Tvoja inzercia na phpBB je nepochybne 100% funkčná, ja osobne na nej vysoko oceňujem, že soft je responzívny. Má iba tú jedinú chybu, že je strašne pre priemerného užívateľa "zložitá" a neprehľadná. Ako som už raz písal, užívateľovi je ťažko sa prekúsavať cez zložky a podzložky, on potrebuje rýchly prehľad, klik na to, čo ho zaujíma a otvorí sa mu to, čo chce vidieť. Navyše tie obmedzenia pre užívateľov... Ak bude chcieť niekto predať Smolenický zámok, ani tieto obmedzenia nepomôžu. To, aby nikto nikoho nepodviedol, nie je predsa úlohou admina inzertnej stránky, každý, kto cez inzerát niečo predáva či kupuje, musí sa riadiť svojim vlastným zdravým rozumom a ak ide o väčšie peniaze, existuje mnoho spôsobov, ako sa nedať podviesť.
Takže, Michal, ešte raz, plne Ťa chápem. Dal si svoju hlavu na klát, každá verejná ponuka nesie svoje riziko. Ja si tiež uvedomujem, že na mojej inzercií môže vzniknúť problém, napr. so spamom, aj keď je relatívne slušne zabezpečená, vždy sa môže nájsť niekto, kto ochrany prelomí. Tiež kladiem hlavu na klát, tiež inzertný soft robím iba dobrovoľne, bez nároku na odmenu. Nemám záujem vyrábať konkurenciu, ale keď prišlo toľko pozitívnych ohlasov, nedalo mi, aby som ju neponúkol. Od SZR síce už raz bola moja inzercia odmietnutá ako veľmi zložitá, nevhodná pre rádioamatérov, :-) , ale to ešte nikto nevidel inzerciu na platforme phpBB.
Takže neviem, ak sem tí funkcionári ozaj nechodia (možno sa tiež nevedia prekúsať cez zložitú štruktúru phpBB), zrejme by si mal vedenie SZR informovať o stave práve Ty.
Lebo inak sa bojím, že príde osvedčené, ak sa vám nepáči, inzerciu zrušíme...
(Ešte doplním, phpBB predsa umožňuje logovať prihlásenie užívateľov, takže by si mal vidieť, či sem tí funkcionári chodia a čo kedy čítali).

Jozef
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Jozef » Pi Sep 23, 2016 3:58 pm

Príspevokod užívateľa OM8AIK » Pi Apr 08, 2016 6:08 pm

Uvidime, ci sa uchyti toto strukturovanie. Dame tomu zopar mesiacov a uvidime, ci sa to pouzivatelom zapaci, alebo nie.

Toto som mal na mysli.... a mam pocit ze uvedena veta sa tyka momentalnej diskusie, a negativnych prispevkov je podstatne viac, nez pozitivnych. A co sa tyka cisel, tak na tieto rubriky nechodia len ti co nieco predavaju, ale je tam aj strasne vela ludi, ktori aj zo zvedavosti nieco hladaju a mozno by aj niecim prispeli, len sa v tych rubrikach stratia skor, nez s zistia ako to funguje..Suhlasim uplne s om2adp a viem ze je od nas nevdacne kritizovat pracu ineho , ale bohuzial to tak je.
Jozef/om5aw

OM8AIK
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa OM8AIK » Pi Sep 23, 2016 10:36 pm

Po uvazeni som strukturovanie zrusil, ostali tri kategorie v inzercii:
  • Predam
  • Kupim
  • Vymenim/Darujem

Presunom sa stali vsetky inzeraty pre prihlasenych znova ako neprecitane. Pre oznacenie vsetkych ako precitanych mozete kliknut napr. aj sem, pripadne na hlavnej stranke je odkaz v pravo hore.

dano01
Dátum registrácie: Ut Jún 21, 2016 11:38 am
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa dano01 » Pi Sep 23, 2016 10:38 pm

.. a ja som si zvykol aj na tento formát .... všetkým 73, Daniel OM1DS....

OM8AIK
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa OM8AIK » Pi Sep 23, 2016 10:40 pm

Daniel, bohuzial, neda sa vyhoviet vsetkym a ako Jozef a iny Jozef poznamenali, viac sa ludia stazovali ako by pisali podporujuce navrhy.

Návrat na "Správa fóra"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný