FT-897 YAESU a príslušenstvo... PREDANÉ !!!

Zamknuté
Karol
Príspevky: 12
Dátum registrácie: Pi Aug 11, 2017 4:22 pm
Kontaktovať používateľa:

FT-897 YAESU a príslušenstvo... PREDANÉ !!!

Príspevok od používateľa Karol »

Ahojte. Z pozostalosti stanice OM5KP, ktorá končí svoju činnosť je na predaj: TRX FT-897, 100% stav, ako nový, preverený tisíckami CW,SSB a FM spojení bez najmenšej poruchy za 450.- Euro. K tomu ponúkam sieťový zdroj Alinco DM-33 OMVE, 100% stav, bez škrabanca, bez poruchy za 60.-Eur,
ďalej k tomu by pasoval manuálny anténny člen MFJ-945E, 100% stav, bez škrabanca, bez poruchy za 60.-Euro, bola by k tomu jedno páčkova pastička Kent za 50.-Eur, perfektná...
Ďalej mám na predaj automatický anténny tuner LDG AT-100ProII, ktorý treba opraviť, stál 280.- Euro, dám ho za 60.-Euro, možno stačí vymeniť iba vstupné relé, ledky tam blikajú...
Je mi úplne zbytočný PA na KV s 2x RE025XA, ktorý dával 500W, treba sa trochu pohrať so vstupom a dať tam novú 50 ohmovú záťaž. Ak by sa niekto s tým pohral, mal by PA na 2m 500W. Dám k tomu aj nové štamperlíky - elektrónky. Chcel by som za to cca 100.-Euro. Fotka PA je na hamradio.sk - otc sara. FT-897 dám do ruky iba koncesionárovi!
Preferujem osobný odber pre odskúšanie na mieste, alebo poštou... môj tel.: 0903944174 alebo mailom....
P.S. Komunita nazývaná rádioamatéri ma hlboko sklamala, ako aj inštancie zodpovedné za neriešenie bordelu, ktorý v pásme 80m existuje. Karol, Jedľové Kostoľany, 47 rokov koncesia, 300 000 QSO, 3x MS, 1X MŠ, desiatky diplomov za 1. miesta na VKV,KV, organizátor vyše 20 rádioamatérskych stretnutí Drozdovo, Partizán... Howgh!
Naposledy upravil/-a Karol v Po Dec 02, 2019 10:28 am, upravené celkom 1 krát.
OM0ATV
Príspevky: 1
Dátum registrácie: So Nov 30, 2019 6:54 pm
Kontaktovať používateľa:

Re: FT-897 YAESU a príslušenstvo...

Príspevok od používateľa OM0ATV »

Zdravím Ťa Karol.

Mal by som záujem o 2m PA. Posielam súkromnú správu.
OM6OU
Príspevky: 20
Dátum registrácie: So Apr 02, 2016 7:31 am
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: FT-897 YAESU a príslušenstvo...

Príspevok od používateľa OM6OU »

Ahoj Karol, napísal som Ti súkromnú správu.
om3im
Príspevky: 68
Dátum registrácie: Pi Apr 01, 2016 10:25 am
Kontaktovať používateľa:

Ahoj Karol

Príspevok od používateľa om3im »

Ahoj Karol, zdravim ta a zelam pevne nervy !
Karol prepac, neverim, ze ty niekedy prestanes vysielat, ze skoncis s radioamaterstvom,pretoze ty si radioamter telom a dusou, mas to v sebe az do smrti, len hlava je teraz oblbnuta aj takymi radioamtermi ktori sposobili to co teraz robis....Aj ked predas vsetky rigy, vzdy budes radiomater! Casom sa k radiu opet vratis, ty bez radia nemozes zit, o tom svedcia aj tvoje vysledky za tie roky na bande, Drozdove.... Tymto sa nic nevyriesi.
Uz tu taki boli co radia predavali a opet vysielaju.
Karol neklam sa, ze prestavas byt QRV, nikto z nas tomu neveri...
Drz sa a setri si svoje zdravie.
VY 73 tvoj kamarat Laco a Michal
OM3IM - OM1IM

P.S ospravedlnujem sa vsetkym ktori so mnou nesuhlasia za moj prispevok na tomto fore, ale Karol je nas kamarat !
Karol
Príspevky: 12
Dátum registrácie: Pi Aug 11, 2017 4:22 pm
Kontaktovať používateľa:

Re: FT-897 YAESU a príslušenstvo...

Príspevok od používateľa Karol »

Ahojte všetci, čo ste reagovali na môj inzerát. PA má už nového majiteľa, o všetky ostatné veci je záujem, musím robiť poradovník a podľa neho sa rozhodnem. A pozdravujem oboch chlapov od Dobrej Vody :-) Karol
om3ey
Príspevky: 12
Dátum registrácie: Ut Máj 24, 2016 7:59 am
Kontaktovať používateľa:

Re: FT-897 YAESU a príslušenstvo...

Príspevok od používateľa om3ey »

Ahoj Karol.Už niekolko dní počúvam rôzne dohady a dotazy na 3756, čo je s tebou.Práve som si prečítal tvoj inzerát, ktorý všetko vysvetluje. Niekolko rokov si sa hlavne ty snažil o vyčistenie 3756-ky od úmyselného rušenia,ktorého sme svedkami denne. Zatiaľ sa nepodarilo. Práve pre to by si nemal odchádzať, lebo ťa tu čaká ešte hodne práce.
A napadá ma jedna otázka : Kde sú všetci , ktorí ti denne tvrdili, že sú tvoji kamaráti !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zatial som počul len dvoch rádioamatérov, ktorí sa ťa verejne na pásme zastali.
Pozdravuje ťa a želá pevné nervy Edo, OM3EY
Emil
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Pi Okt 07, 2016 10:32 pm
Kontaktovať používateľa:

Re: FT-897 YAESU a príslušenstvo...

Príspevok od používateľa Emil »

Tu OM1AEK a kúpim pre krúžok elektrotechniky CVČ Ba.1 Bratislava
jedno páčkova pastička Kent za 50.-Eur na dobierku, alebo Ti pošlem peniaze na účet v banke !
Moja adresa:
Emil KANSKÝ
Železničná č. 98
BRATISLAVA Vrakuňa
82107

Môj MT: 0903046498
OM5AMD
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Ne Nov 10, 2019 7:32 pm
Kontaktovať používateľa:

Re: FT-897 YAESU a príslušenstvo... PREDANÉ !!!

Príspevok od používateľa OM5AMD »

Zdravim !
Je tuner LDG AT-100ProII este dostupny ? Dakujem !
mdemin @ gmail . com
Zamknuté

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných