Predám dvojlinku 300 ohm

Zamknuté
dantes
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Ut Júl 26, 2016 9:32 am
Kontaktovať používateľa:

Predám dvojlinku 300 ohm

Príspevok od používateľa dantes »

Predám dvojlinku 300 ohm. Cena 0,60 €/m. Juraj. 0907 628 686. dantes@dantes.sk
Pista
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Pi Nov 25, 2016 1:08 am
Kontaktovať používateľa:

Re: Predám dvojlinku 300 ohm

Príspevok od používateľa Pista »

Kolko by bola cena za meter keby som zobral 400m ?
dantes
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Ut Júl 26, 2016 9:32 am
Kontaktovať používateľa:

Re: Predám dvojlinku 300 ohm

Príspevok od používateľa dantes »

0,49€
Pista
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Pi Nov 25, 2016 1:08 am
Kontaktovať používateľa:

Re: Predám dvojlinku 300 ohm

Príspevok od používateľa Pista »

Chcel by som to pouzit na obojsmerny beverage. Mam navod s 450 ohm dvojlinkou, myslite si ze aj tato by bola vhodna ? nejake skusenosti s pouzitim dvojlinky mate ?
dantes
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Ut Júl 26, 2016 9:32 am
Kontaktovať používateľa:

Re: Predám dvojlinku 300 ohm

Príspevok od používateľa dantes »

Ja osobne som beverage nerobil, ale jeden radioamater to uz na tento ucel bral. Vraj uspesne ... 73 Juraj OM2QQ
Pista
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Pi Nov 25, 2016 1:08 am
Kontaktovať používateľa:

Re: Predám dvojlinku 300 ohm

Príspevok od používateľa Pista »

Rad by som to pred kupou u vas vyskusal. Mohli by sme sa aj tak dohodnut ? Predsa je to 200E a naslepo a co ked to nebude fungovat. Ja by som to potom zmotal a vratil.
dantes
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Ut Júl 26, 2016 9:32 am
Kontaktovať používateľa:

Re: Predám dvojlinku 300 ohm

Príspevok od používateľa dantes »

To asi nepojde. Dvojlinku chcem ponuknut aj dalsim zaujemcom a nemozem im predavat pouzitu vec - nie novu.
dano01
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Ut Jún 21, 2016 11:38 am
Kontaktovať používateľa:

Re: Predám dvojlinku 300 ohm

Príspevok od používateľa dano01 »

To Pista.
... ale môžeš si 300 ohm dvojlinku , 300m balenie , kúpiť aj v AV elektronik v cz a tam máš cenu citujem :" černá televizní dvojlinka, cena za balení 300m 495,-Kč, tj 1,65Kč/m s DPH" - samozrejme ak to nekupuješ priamo tam, tak sa k tomu pripočítava aj poštovné a balné, atd.... ale aj tak by to malo byť oveľa menej ako sa to predáva v svk,hi,,,,,,, 73, Daniel, OM1DS
Pista
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Pi Nov 25, 2016 1:08 am
Kontaktovať používateľa:

Re: Predám dvojlinku 300 ohm

Príspevok od používateľa Pista »

Dano srdecna vdaka za radu !!! To je ovela prijatelnejsia cena, pretoze beverage za 200 eur je premrstena cena a predajca mlzil o "istom" amaterovi ktoremu to "udajne" funguje a nesuhlasil aby som si to pred kupou odskusal.
Presne tu sa ukazalo ze forum ma sluzit k tomu, aby sa predislo preplacaniu roznych priekupnikov ktory sa snazia zarobit na amaterskom sporte. Tato informacia bude urcite napomomcna aj dalsim zaujemcom o stavbu dvojsmerneho beverage ako sme tu pred nedavnom riesili vo fore za rozumnu cenu.

vy 73

Pista
OM4UU
Príspevky: 27
Dátum registrácie: St Apr 06, 2016 5:04 pm
Kontaktovať používateľa:

Re: Predám dvojlinku 300 ohm

Príspevok od používateľa OM4UU »

Juraja si v tomto zastanem ... predava novu vec za jeho navrhnutu cenu ... je nakazdom ci kupi alebo nie ... bezohladu nato ci bude stoho beverage alebo snura na pradlo. Dvojlinka je dany specificky material a velmi znamy ... nemyslim si ze by ti niekto odmotal niekolko sto metrov novej dvojlinky z balenia a dal ti ho vyskusat na beverage. Poziadaj daneho konstruktera koncepcie toho beverage nech ti pozicia material na stavbu a ked to pojde tak mu ho vrat a kup novu dvojlinku ... a je jedno ci od Juraja alebo z ineho zdroja ... VY73 4UU
Pista
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Pi Nov 25, 2016 1:08 am
Kontaktovať používateľa:

Re: Predám dvojlinku 300 ohm

Príspevok od používateľa Pista »

Kamilko, ze sa zrovna ty ozyvas, o tebe idu legendy a kazdy sa chyta za hlavu, kolkych amaterov si oklamal hi hi Zoznam by bol na samostatnu rubriku hi.
Vies dobre ze aj na starych inzeratoch oklamany inzerenti pisali ze pozor OM4UU je podvodnik a dlho ti trvalo kym si vybavil aby to stiahli dole. Kludne sa zastavaj predajcu ale myslim ze za jeho 8 nasobne navysenu cenu to ani po tvojom prispevku nikto nekupi. Vdaka OM1DS za jeho pomoc.
OM4UU
Príspevky: 27
Dátum registrácie: St Apr 06, 2016 5:04 pm
Kontaktovať používateľa:

Re: Predám dvojlinku 300 ohm

Príspevok od používateľa OM4UU »

Nemusime riesit minulost a ani buducnost. Kazdy ma svoje pozityva aj negativa ... a svoje negatyva sa somnou potiahnu cely zivot a na pozityva sa zabudne za hodinu. Ani ja neriesim vela ludi ... ja som sa len vyjadril a nic zle nenapisal.
Juraj nikoho neokrada a ani nepodvadza ... dal ponuku .... Tak nech sa vam dari ...
Zamknuté

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Semrush [Bot] a 48 neregistrovaných