Predám dualband rdst Icom T70E

Zamknuté
OM8KT
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Št Mar 17, 2016 12:42 pm
Kontaktovať používateľa:

Predám dualband rdst Icom T70E

Príspevok od používateľa OM8KT »

Predám dualband ručnú rádiostanicu Icom IC-T70E, CTCSS, DCS, DTMF, odblokovaný TX, rýchlonabíjač, ročná NiMH batéria BP264 1400 mAh s výdržou bez problémov celý deň, originál dualband Icom anténa. Na obrázku je anténa používaná na 70cm - v prípade záujmu ju môžem poslať tiež, príp. aj ďalšiu-dlhšiu pre 137-174 MHz), battery eliminator pre napojenie rdst z 12V zásuvky autozapaľovača, originál krabica.

58996683.jpg
58996683.jpg (26.36 KiB) 1794 zobrazení


CENA: 110 €

V krátkosti moje dojmy z užívania rdst: Pevný, odolný obal, citlivý prijímač aj v zarušených oblastiach (DVBT, rozhlas), kvalitný a hlasný zvuk (najmä pri prepnutí z FM na NFM vie 700mW reprák veľmi slušne revať a to bez skreslenia či rezonovania, citlivý mikrofón nastaviteľný v 4 stupňoch, kvalitné Icomácke PTT ktoré "nevymačkáte" ako na mnohých iných typoch staníc, kvalitné prevedenie oboch otočných prepínačov hlasitosti a frekvencie/kanálu - nemájú vôľu a tendenciu sa vykývať, jednoduchá obsluha a manuálne programovanie (nikdy mi u tejto stanice PC programátor nechýbal), aj napriek menšiemu displeju má veľké a dobre čitateľné znaky.
Nevýhody: nemá podsvietenie tlačidiel. Iné negatíva som neobjavil.

Celkovo bezchybný stav. Javí drobné známky používania ale nič závažné.
Posledná predajná cena pred ukončením výroby bola 190€ bez rýchlonabíjača a batériového eliminátora.
Zamknuté

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Ahrefs [Bot] a 6 neregistrovaných